×

BİZE ULAŞIN

1 İletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurup göndererek bize ulaşabilirsiniz.
2 0534 559 18 34 / 0424 237 03 34 numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.
3 WhatsApp aracılığı ile bize ulaşarak döküman ve içerik gönderebilir / alabilirsiniz.

Hâlâ sorun yaşıyorsanız, e-posta göndererek bize lütfen bildirin, bilgi@bkbtasarim.com . Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cum 09.00 - 18.00
Cts - 09.00 - 18.00
Pazar günleri sadece randevu ile!

BKB TASARIM | WEB TASARIM & KURUMSAL KİMLİK ÇÖZÜMLERİ

BKB Tasarım Web & Grafik Tasarım hizmetleri hakkında genel bilgiler dile getirilmiştir. BKB Tasarım firmamız yakından tanıyalım..

2006 yılından bugüne aynı heyecan, azim ve kararlılıkla..

BKB Tasarım, internet, logo tasarım ve kurumsal kimlik alanlarında profesyonel kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için 2017 yılında Elazığ'da kurulmuştur.

Dijital medya ortamında çok kapsamlı hizmet alanına sahip firmanız özel web tasarım, e-ticaret sistemleri, sunucu hizmetleri, alan adı tescil ile kurumsal kimlik tasarımları, logo, kartvizit, broşür, afiş, el ilanı, katalog vb. baskı ürünleri öncelikli hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca tasarımlarını yaptığımız web sitelerine özel Google vb arama motorları için SEO hizmetleri, Google Adwords ile  Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal ağ platformlarına özel dijital reklamcılık faaliyetleri hizmetlerimiz arasındadır.

BKB Tasarım, tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Doğru stratejiler ile sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

BKB Tasarım, 12 yılı aşkın geçmiş tecrübesiyle müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir.

ÜST