×

BİZE ULAŞIN

1 İletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurup göndererek bize ulaşabilirsiniz.
2 0534 559 18 34 / 0424 237 03 34 numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.
3 WhatsApp aracılığı ile bize ulaşarak döküman ve içerik gönderebilir / alabilirsiniz.

Hâlâ sorun yaşıyorsanız, e-posta göndererek bize lütfen bildirin, bilgi@bkbtasarim.com . Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt - Cum 09.00 - 18.00
Cts - 09.00 - 18.00
Pazar günleri sadece randevu ile!

HİZMET KOŞULLARIMIZ

Aşağıda web tasarım hizmet koşullarımız ayrıntılı bir biçimde dile getirimiştir. Çözüm ortaklarımız ile karşılıklı memnuniyet çerçevesinde uzun süreli çalışmak en önemli hedefimizdir.

Tüm hizmetlerimiz öncelikle karşılıklı iyi niyet ve güven esasına dayalıdır.

 1. BKB Tasarım yıllık hosting ve domain ücretlerini tüm siteler için aynı miktarda belirlemiştir. Fiyatlar kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermez.
 2. BKB Tasarım’da yıllık ücret artışı dolar ve enflasyon bazlı olup yıldan yıla artı yönde değişkenlik gösterir.
  BKB Tasarım alan adı ve sunucu hizmetlerini kullanıcılar adına gerçekleştirir. Alan adları (süreli) ve site içerikleri kullanıcının mülküdür.
 3. BKB Tasarım web sitelerinin tasarımcısı olarak en yüksek yetkiye sahiptir. Kullanıcılar en yüksek seviye olarak editör vb. şeklinde yetkilendirilir.
 4. BKB Tasarım’da ücretsiz teknik destek ve içerik desteğinde süre sınırı yoktur. Sistematik ve nitelikli içerik eklemeler, geliştirmeler ve güncellemeler bu kapsamın dışındadır.
 5. BKB Tasarım web sitelerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına kullanıcılara önceden haber vermeksizin sitelere her türlü müdahale hakkını saklı tutar.
 6. BKB Tasarım daha iyi hizmet ve performans için web sitelerini önceden haber vermeksizin tamamen başka sunuculara taşınması hakkını saklı tutar.

Kullanıcıların web tasarım hizmetleri üzerindeki hakları sınırsız değildir!

 • Sitenin alt kısmındaki BKB Tasarım logosunu veya ibaresini kaldırmak, gizlemek, değiştirmek,
 • Index sayfasındaki <meta name=’author’ content=’…’> <meta name=’designer’ content=’…’> kısımlarını kaldırmak, değiştirmek veya gizlemek,
 • BKB Tasarım sunucularında hizmet alırken alan adını başka bir sunucuya yönlendirerek siteyi taşımak ve yönetici hesabını silmek kötü niyetli davranış sayılacağından hizmetin tek taraflı olarak sona erdirilmesine neden olacaktır.
ÜST